۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

جراح بینی خوب

اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراح بینی خوب

جراحی بینی امروزه در جامعه ما طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و افراد زیادی برای تغییر در ظاهر بینی یا درمان مشکلات بینی به دنبال یک جراح بینی خوب هستند. این افراد برای انتخاب جراح بینی مورد نظرشان سوالاتی را از خود می پرسند : بهترین جراح بینی لرستان کیست؟

یک جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باشد داشته باشد؟

چگونه می توان یک جراح بینی خوب را انتخاب کرد؟

در این مقاله قصد داریم درباره جراح بینی توضیح دهیم.

جراح بینی خوب

جراح بینی خوب

انتخاب جراح بینی از آن نظر حائز اهمیت است که اگر جراح زیبایی بینی به خوبی انتخاب نشود ممکن است بیمار از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شود.

فرد برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید تا یکسال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ثانویه مراجعه کند.
جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک جراح بینی باید صبور باشد و سلامت بیمار را اولویت کاری خود قرار دهد.
اصول ریاضی را به خوبی بداند.
به علم زیبایی شناسی آگاه باشد تا بتواند بینی مناسب با چهره فرد را تشخیص دهد.
زمان لازم برای بیمار را بگذارد و راهنمایی های مورد نیاز را به او ارائه دهد.

جراح بینی خوب

نحوه انتخاب جراح بینی چگونه می باشد؟

برای انتخاب یک جراح بینی خوب و مجرب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید.
برای انتخاب جراح زیبایی بینی می توانید در گوگل واژه بهترین جراح بینی یا جراح بینی خوب را جستجو کرده و با آن ها آشنا شوید.
درباره میزان تحصیلات ، تجربه و سابقه کاری او تحقیق کنید.
برای مشاوره به مطب او رفته و درباره جراحی زیبایی بینی و انتظارات خود درباره عمل بینی صحبت کنید.
هر جراح بینی از عمل های رینوپلاستی خود یک آلبوم دارد که می توانید تقاضا کنید آن را در اختیار شما بگذارد تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.
برای مشاهده نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر همچنین می توانید به وب سایت او رفته و در قسمت گالری تصاویر آن ها را مشاهده کنید.
با بیمارانی که در مطب حضور دارند درباره نحوه جراحی بینی آن جراح بینی گفتگو کنید و میزان رضایت آن ها از عمل زیبایی بینی را بسنجید.

نکته

به این نکته توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی نبوده فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب جراح بینی مورد نظر خود را دارد.

در ابتدای مقاله درباره نحوه انتخاب جراح بینی خوب و ویژگی ها آن نکاتی را مطرح کردیم در ادامه درباره جراحی زیبایی بینی به بیان توضیحاتی می پردازیم.

جراح بینی خوب

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی همانطور که می دانید جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای استخوان و غضروف ضعیف و پوست ضخیم باشد، این نوع بینی دارای غدد چربی در اطراف سوراخ های بینی می باشد، افراید که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی بهتر است مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه بهتری به دست آورند.

کسانی که بینی گوشتی دارند باید دید واقع بینانه ای نسبت به جراحی زیبایی بینی داشته باشند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی استخوانی مدل بینی طبیعی ، مدل بینی فانتزی یا عروسکی و حتی مدل بینی شبیه به یک عکس را انتخاب کنند.

جراح بینی خوب

مراقبت های بعد از جراحی بینی :

بیمار داروهایی را که جراح بینی تجویز نموده است را راس ساعت استفاده کند.
بعد از جراحی بینی به طور مرتب بینی خود را با محلول های مخصوص یا آب شستشو دهد تا دچار عفونت نشود.
تغذیه بعد از جراحی بینی را رعایت کنید.
مراقب باشید تا بعد از جراحی بینی گچ بینی خیس نشود.
تا دو ماه بعد از جراحی بینی از زدن عینک پرهیز کنید.

علاوه بر مهارت و تجربه جراح بینی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی نیز در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر بسزایی دارد، پس بهتر است افراد با رعایت آن موارد بهترین نتیجه را به دست آورند.

عوارض جراحی بینی چیست؟

باید بگوییم که اگر برای انجام جراحی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نمایید دچار هیچ عارضه ای نخواهید شد.

تنها عیب جراحی زیبایی بینی تورم ، کبودی ، آبریزش و گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شودو جای نگرانی وجود ندارد.
هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی یکی از سوالات متداولی می باشد که پرسیده می شود، باید بگوییم که هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه های بیمارستان و داروها، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.