۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

چطور از قانون جذب عشق کمک بگیریم

اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

چطور از قانون جذب عشق کمک بگیریم

پیدا کردن نیمه گمشده، عشق حقیقی و فرد ایده آل با بهره گیری از اصول قانون جذب عشق غیرممکن نیست. چرا که قانون جذب، قانون جذب مشابهات است و درواقع به کمک این قانون شما با تمرکز بر تفکرات مثبت، نتایج مثبتی می‌توانید در زندگیتان بدست آورید. البته طبیعتا این قانون زمانی برای شما عملی خواهد بود که درک صحیحی از نحوه بکارگیری قانون جذب عشق داشته باشید.

در این مقاله “رادیو عشق:برگزار کننده دوره‌های روانشناسی پیش از ازدواج” بیان می‌کند که چطور می‌توانید به کمک قانون جذب، همسر و شریک عاطفی ایده آلی را به سوی خودتان جذب کنید.

بیایید نگاهی بر گامهایی که برای اجرای این قانون در زندگی‌تان، و یافتن عشق و شادی در سریع‌ترین زمان ممکن بردارید، بیاندازیم.

مثبت اندیش باشید
راجع به چیزی که از شریکتان می‌خواهید مثبت باشید و از افکار منفی دوری کنید. اگر بخواهیم منظورمان را به روشنی بیان کنیم، وقتی می‌گوییم در استفاده از قانون جذب برای یافتن عشق باید از افکار منفی پرهیز کنید، منظورمان این نیست که افکارتان را به شکل “بد” یا “منفی” مورد قضاوت قرار می‌دهید. وقتی کاربرد عبارت منفی را به این شکل می بینید، به معنای متضاد آنچه می‌خواهید است.

هر رابطه شکست خورده‌ای شواهدی راجع به آنچه از شریک ایده‌آل‌تان می‌خواهید، برای شما به ارمغان خواهد آورد. مساله اینست که بسیاری از زنان و مردان به جای تمرکز بر نکات مثبت، بر نکات منفی تمرکز خواهند نمود. برای مثال وقتی می‌گویید به دنیال مردی که کارش را بر رابطه اش اولویت می‌دهد نیستم، در واقع بر مردی تمرکز کرده اید که همین کار را می‌کند و این همان خواسته‌ای است که ناخودآگاه از طریق انرژی‌تان ارسال می‌کنید.

خبر خوب اینست که وقتی می‌دانید چه چیزی را نمی‌خواهید، این بدان معناست که می‌دانید به دنبال چه هستید. قدرت شما، در توانایی انتخاب افکار مثبتی است که به حدی واضح‌اند که قادرید دقیقا خواسته خود را به جهان بیان کنید. پس برای جذب دختر دلخواه و زن ایده آل میتوانید بگویید:”به دنبال زنی هستم که اولویت اولش من باشم و مرا بی قید و شرط دوست بدارد.”

تاثیر افکارتان را با حسی که از آن ناشی خواهد شد، می‌توان دریافت. اگر حس فوق العاده‌ای داشتید، مثبت و اگر احساس بدی به همراه داشت، پس منفی بوده است. به همین سادگی است. اگر خودتان را غرق در افکار منفی یافتید، سریعا آنها را تغییر داده و تمرکز بر افکار مثبت را آغاز نمایید. بلافاصله احساس بهتری خواهید داشت و در مسیر عشق قرار خواهید گرفت. تمرکز انرژی بر آنچه احساس خوبی به همراه دارد، بهترین روش در استفاده از قانون جذب در یافتن عشق است.

به رویا پردازی ادامه دهید
اگر آماده عشق هستید، یکی از بهترین کارهایی که قادر به انجام آن هستید، رویاپردازی راجع به نیمه گمشده‌تان است. همانطور که شریک ایده‌آل‌تان را مجسم می‌کنید، جهان این تصاویر را به عنوان شاخص‌هایی از آنچه در زندگی‌تان خواهد ساخت، در نظر خواهد گرفت. می‌توانید در تصوراتتان، رابطه مد نظرتان را تا حد ممکن بهبود دهید تا به بالاترین سطح ایده‌آل‌هایتان نزدیک شود.

وقتی که این تصویر در ذهنتان شکل گرفت، آن را بارها و بارها مرور کنید، تا زمانیکه واقعا متوجه می‌شوید که در حال زندگی کردن آن هستید. قدرت تصوراتتان غیرقابل توقف است و می‌تواند زندگی عشقی‌تان را متحول کند.

علاقه، عشق را به همراه خواهد داشت
قانون جذب به مانند قانون علاقه، علاقه را به همراه خواهد داشت، عمل می‌کند. عمل شما، عکس العمل (پاسخ)ی به همان شکل به دنبال خواهد داشت. علاقه، علاقه – در این مورد عشق – را در پی خواهد داشت. برای مثال اگر شما با اعتماد به نفس باشید و باور داشته باشید که پسر جذابی هستید، طبق قانون جذب عشق، یک دختر با اعتماد به نفس و جذاب را به سوی خودتان جذب خواهید کرد.

عاشق خودتان شوید
اگر خودتان عاشق خودتان نباشید، نمی توانید از دیگران انتظار داشته باشید که عاشقتان شوند. وقتی خودمان را مورد انتقاد و قضاوت قرار دهید، از خود نوعی انرژی ارسال خواهیم کرد که دیگران را دفع می‌کند. خودانتقادی، انرژی منفی بروز می‌دهد که افراد احتمالی را دفع خواهد نمود.

در طرف دیگر، عشق به خود را داریم که بسیار جذاب است و افراد احتمالی را جذب خواهد نمود. فهرستی از ده ویژگی که در رابطه با خودتان دوست دارید را یادداشت نموده و آن را جایی بگذارید که هر روز بتوانید ببینید. محتویات داخل این فهرست آنقد مهم نیست، تنها نکته مثبت این فهرست، حس خوبی است که از دیدن آن در قبال خود خواهید گرفت.